Děti z naší mateřské školy navštívily policejní stanici, kde se seznámily s prací policistů a jejich vybavením. Policisté dětem poutavě vyprávěli o různých modelových situacích a vysvětlili jim, jak se správně zachovat v případě nebezpečí nebo když potřebují pomoc. Děti si prohlédly kanceláře policistů i místnost s kamerovým systémem. Návštěva byla pro všechny velmi zajímavá a poučná.
Chtěli bychom za tuto příležitost poděkovat obzvláště panu Nešťákovi.

